Како се изговара Outaouais

Изговор речи „Outaouais“ – француски [fr]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Outaouais“ (француски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Je ne parle pas françaissalutMonsieurBon voyagelait