Како се изговара diabierna

Изговор речи „diabierna“ – папијаменто [pap]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „diabierna“ (папијаменто)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: bèrdèawaMi ta stima boawa serubon bini