Како се изговара papas arrugadas

на:
Изговор речи „papas arrugadas“ – шпански [es]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „papas arrugadas“ (шпански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora