Како се изговара pass out

на:
Изговор речи „pass out“ – енглески [en]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „pass out“ (енглески)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: sorryyouwhatLondonbasil