Како се изговара Peleliu

Peleliu чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „Peleliu“ Peleliu [ceb] Знате ли како да изговорите „Peleliu“?

Случајна реч: Sakto na!Buen biniduHåfa ådaiSinugboanonunsa