Како се изговара sữa

на:
Изговор речи „sữa“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sữa“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: đenangân hàngnội dungbánh chuối