Како се изговара septiyembre

на:
Изговор речи „septiyembre“ – себуано [ceb]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „septiyembre“ (себуано)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Nalipay ko nga nailhan tikaMalipayon ko nga nailhan tikaMaayong HaponMaayong adlaw sa imoMaayong adlaw diha