Како се изговара sería

на:
Изговор речи „sería“ – шпански [es]
seˈɾi.a

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sería“ (шпански)

Нагласци и језици на картама

sería чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „sería“ sería [is] Знате ли како да изговорите „sería“?

Случајна реч: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora