Како се изговара sou

Изговор речи „sou“ – португалски [pt]
  Brazil
 • sou изговор Изговорио корисник dionifer (мушкарац, Бразил)

  1 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник samanthamourao (жена, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник fernandavdias (жена, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник ricnester (мушкарац, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник consciencia (мушкарац, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник Sirasp (жена, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник eumesmo (мушкарац, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Portugal
 • sou изговор Изговорио корисник mrilke (жена, Португалија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Other
 • sou изговор Изговорио корисник walterrbf (мушкарац, Канада)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (португалски)

Phrases
 • sou example in a phrase

  • Quem sou eu para falar sobre isso?

   Quem sou eu para falar sobre isso? изговор Изговорио корисник norbond (мушкарац, Бразил)
  • Eu sou américo-douradense.

   Eu sou américo-douradense. изговор Изговорио корисник PedroIwami (мушкарац, Бразил)
  • EU SOU A FERNANDA.

   EU SOU A FERNANDA. изговор Изговорио корисник fernandavdias (жена, Бразил)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „sou“ – немачки [de]
 • sou изговор Изговорио корисник slin (мушкарац, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (немачки)

Изговор речи „sou“ – швајцарски немачки [gsw]
 • sou изговор Изговорио корисник boreas93 (мушкарац, Швајцарска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (швајцарски немачки)

Изговор речи „sou“ – француски [fr]
su
 • sou изговор Изговорио корисник gwen_bzh (мушкарац, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник PERCE_NEIGE (жена, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • sou изговор Изговорио корисник Justyna (жена, Француска)

  -1 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (француски)

Phrases
 • sou example in a phrase

  • Je ne peux pas payer, je n'ai pas un sou

   Je ne peux pas payer, je n'ai pas un sou изговор Изговорио корисник Pat91 (мушкарац, Француска)
  • un sou est un sou

   un sou est un sou изговор Изговорио корисник Pat91 (мушкарац, Француска)
Изговор речи „sou“ – африканс [af]
 • sou изговор Изговорио корисник melder319 (жена, Јужна Африка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (африканс)

Изговор речи „sou“ – чешки [cs]
 • sou изговор Изговорио корисник quentos (мушкарац, Чешка Република)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (чешки)

Изговор речи „sou“ – каталонски [ca]
 • sou изговор Изговорио корисник multi22 (мушкарац, Шпанија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (каталонски)

Phrases
 • sou example in a phrase

  • Vosaltres sou febles

   Vosaltres sou febles изговор Изговорио корисник multi22 (мушкарац, Шпанија)
  • Vosaltres sou quatre-centes persones

   Vosaltres sou quatre-centes persones изговор Изговорио корисник isaacbueso (мушкарац, Шпанија)
Изговор речи „sou“ – луксембуршки [lb]
 • sou изговор Изговорио корисник piral58 (мушкарац, Луксембург)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sou“ (луксембуршки)

sou чека на изговор на овим језицима:
 • Сними изговор за „sou“ sou [ht] Знате ли како да изговорите „sou“?

Случајна реч: cachorrocavalomuitoPaulo Coelhoolá