Како се изговара Thiers

Изговор речи „Thiers“ – француски [fr]
tjɛʁ

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Thiers“ (француски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Moulin à légumesfoie grasPersiljebonne nuit