Како се изговара timbre

на:
Изговор речи „timbre“ – енглески [en]
ˈtæmbrə

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „timbre“ (енглески)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „timbre“ – холандски [nl]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „timbre“ (холандски)

Случајна реч: FloridadudeAprilshitcomputer