Како се изговара moD Soj

Изговор речи „moD Soj“ – клингонски [tlh]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „moD Soj“ (клингонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: veng wa'DIchnuqneHmu'ghomHa'DIbaHghargh