Како се изговара yuvtlhe'

Изговор речи „yuvtlhe'“ – клингонски [tlh]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „yuvtlhe'“ (клингонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: veng wa'DIchnuqneHmu'ghomHa'DIbaHghargh