Како се изговара tristeza

Изговор речи „tristeza“ – португалски [pt]
tristeza

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „tristeza“ (португалски)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „tristeza“ – шпански [es]
tɾisˈte.θaotɾisˈte.sa

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „tristeza“ (шпански)

Случајна реч: inconstitucionalissimamentefutebolmuito obrigadomulhernão