Како се изговара khoai lang

на:
Изговор речи „khoai lang“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „khoai lang“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: trái timnâuphụ nữtiếng Anh