Како се изговара xiquet

на:
Изговор речи „xiquet“ – каталонски [ca]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „xiquet“ (каталонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 1 de Maigamoraquest anycanvifer