Како се изговара AI

Изговор речи „AI“ – холандски [nl]
 • AI изговор Изговорио корисник Rick_Qualie (мушкарац, Холандија)

  1 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник TimPeters3 (мушкарац, Холандија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (холандски)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • Doordat robots vandaag de dag een hoge AI hebben, kunnen zij veel doen.

   Doordat robots vandaag de dag een hoge AI hebben, kunnen zij veel doen. изговор Изговорио корисник TimPeters3 (мушкарац, Холандија)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „AI“ – енглески [en]
Accent:
  British
 • AI изговор Изговорио корисник TopQuark (мушкарац, Уједињено Краљевство)

  1 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник ciaranbyrne (мушкарац, Ирска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (енглески)

Изговор речи „AI“ – шпански [es]
ˈaj
  Latin American
 • AI изговор Изговорио корисник urso170 (мушкарац, Костарика)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (шпански)

Изговор речи „AI“ – италијански [it]
 • AI изговор Изговорио корисник marcodippolito (мушкарац, Италија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (италијански)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • Sono intollerante ai latticini

   Sono intollerante ai latticini изговор Изговорио корисник Fioridiaia (жена, Италија)
  • Sono intollerante ai latticini

   Sono intollerante ai latticini изговор Изговорио корисник maryintown (жена, Италија)
  • Ti lascio ai tuoi impegni

   Ti lascio ai tuoi impegni изговор Изговорио корисник liewood (жена, Италија)
  • Ti lascio ai tuoi impegni

   Ti lascio ai tuoi impegni изговор Изговорио корисник betpao (мушкарац, Италија)
  • Ti lascio ai tuoi impegni

   Ti lascio ai tuoi impegni изговор Изговорио корисник maryintown (жена, Италија)
Изговор речи „AI“ – португалски [pt]
  Brazil
 • AI изговор Изговорио корисник Sirasp (жена, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Other
 • AI изговор Изговорио корисник wcomnisky (мушкарац, Нови Зеланд)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник thatra (жена, Шпанија)

  -1 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (португалски)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • Ai, que dor !

   Ai, que dor ! изговор Изговорио корисник mmendonca (мушкарац, Бразил)
  • E ai, coleguinha!

   E ai, coleguinha! изговор Изговорио корисник mcapellodesouza (мушкарац, Бразил)
Изговор речи „AI“ – албански [sq]
 • AI изговор Изговорио корисник Albana (жена, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (албански)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • Ai që ngutet, vonohet.

   Ai që ngutet, vonohet. изговор Изговорио корисник Albana (жена, Немачка)
  • Ai që i mbështetet pemës së madhe, gjen hije gjithmonë.

   Ai që i mbështetet pemës së madhe, gjen hije gjithmonë. изговор Изговорио корисник Albana (жена, Немачка)
Изговор речи „AI“ – пијемонтски [pms]
 • AI изговор Изговорио корисник claudiobertoni (мушкарац, Италија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (пијемонтски)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • An sla taùla a-i è un bicer d' eva

   An sla taùla a-i è un bicer d' eva изговор Изговорио корисник claudiobertoni (мушкарац, Италија)
Изговор речи „AI“ – вијетнамски [vi]
 • AI изговор Изговорио корисник nghidungnguyen (жена, Вијетнам)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (вијетнамски)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • với ai?

   với ai? изговор Изговорио корисник honghanhnguyen1258 (жена, Вијетнам)
  • Chỗ này đã có ai ngồi chưa?

   Chỗ này đã có ai ngồi chưa? изговор Изговорио корисник nghidungnguyen (жена, Вијетнам)
  • Tôi cần gặp ai đó ngay bây giờ

   Tôi cần gặp ai đó ngay bây giờ изговор Изговорио корисник quangkhuedinhdo (мушкарац, Вијетнам)
  • Tôi cần gặp ai đó ngay bây giờ

   Tôi cần gặp ai đó ngay bây giờ изговор Изговорио корисник chieupham (жена, Вијетнам)
Изговор речи „AI“ – жуански [za]
 • AI изговор Изговорио корисник Mbaeklae (мушкарац, Кина)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник makgam (жена, Кина)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник blambin (мушкарац, Кина)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (жуански)

Изговор речи „AI“ – јапански [ja]
 • AI изговор Изговорио корисник le_temps_perdu (мушкарац, Јапан)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (јапански)

Изговор речи „AI“ – француски [fr]
e
 • AI изговор Изговорио корисник beruthiel (жена, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник fowl (жена, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (француски)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • AI est un film de science fiction réalisé par Spielberg

   AI est un film de science fiction réalisé par Spielberg изговор Изговорио корисник beruthiel (жена, Француска)
  • Je lui ai confié un rapport sur l'accomplissement des tâches

   Je lui ai confié un rapport sur l'accomplissement des tâches изговор Изговорио корисник Pat91 (мушкарац, Француска)
Изговор речи „AI“ – румунски [ro]
 • AI изговор Изговорио корисник sorin333 (мушкарац, Румунија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник elenaterezia (жена, Румунија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник Andreea (жена, Данска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (румунски)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • Ai o muncă interesantă.

   Ai o muncă interesantă. изговор Изговорио корисник thersitesss (мушкарац, Румунија)
  • Ai putea să mă ajuți să schimb niste bani?

   Ai putea să mă ajuți să schimb niste bani? изговор Изговорио корисник XiaDa (жена, Румунија)
Изговор речи „AI“ – немачки [de]
 • AI изговор Изговорио корисник firmian (мушкарац, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • AI изговор Изговорио корисник Bartleby (мушкарац, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (немачки)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • Phonetik: Diphthonge – ei, ai

   Phonetik: Diphthonge – ei, ai изговор Изговорио корисник gerd0815 (мушкарац, Аустрија)
Изговор речи „AI“ – баскијски [eu]
 • AI изговор Изговорио корисник Haizea (жена, Шпанија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (баскијски)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • ai ene!

   ai ene! изговор Изговорио корисник jontol (мушкарац, Шпанија)
  • ai enetxoa!

   ai enetxoa! изговор Изговорио корисник jontol (мушкарац, Шпанија)
Изговор речи „AI“ – индонежански [ind]
 • AI изговор Изговорио корисник kansai2kansas (мушкарац, Сједињене Америчке Државе)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (индонежански)

Phrases
 • AI example in a phrase

  • Ai buyan nian kau ni.

   Ai buyan nian kau ni. изговор Изговорио корисник agusplg (мушкарац, Индонезија)
Изговор речи „AI“ – каталонски [ca]
 • AI изговор Изговорио корисник didace (мушкарац, Шпанија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (каталонски)

Изговор речи „AI“ – фурлански [fur]
 • AI изговор Изговорио корисник Klenje (мушкарац, Италија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (фурлански)

Изговор речи „AI“ – волапик [vo]
 • AI изговор Изговорио корисник slin (мушкарац, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (волапик)

Изговор речи „AI“ – фински [fi]
 • AI изговор Изговорио корисник tmkiiski (жена, Финска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (фински)

Изговор речи „AI“ – окситански [oc]
 • AI изговор Изговорио корисник fabre (мушкарац, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (окситански)

Изговор речи „AI“ – ломбардски [lmo]
 • AI изговор Изговорио корисник Aldedogn (мушкарац, Италија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „AI“ (ломбардски)

AI чека на изговор на овим језицима:
 • Сними изговор за „AI“ AI [en - usa] Знате ли како да изговорите „AI“?
 • Сними изговор за „AI“ AI [gl] Знате ли како да изговорите „AI“?
 • Сними изговор за „AI“ AI [to] Знате ли како да изговорите „AI“?
 • Сними изговор за „AI“ AI [chr] Знате ли како да изговорите „AI“?
 • Сними изговор за „AI“ AI [mnc] Знате ли како да изговорите „AI“?

Случајна реч: raarleesttreinMeerPieter Brueghel