Како се изговара Hapon

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „Hapon“ – папијаменто [pap]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Hapon“ (папијаменто)

Случајна реч: Taga-diin ka ?Taga dis-a ka?Taga-aha ka ?Nalipay ko nga nakaila ko nimoMalipayon ko nga nakaila ko nimo