Како се изговара tsala

на:
tsala чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „tsala“ tsala [tn] Знате ли како да изговорите „tsala“?

Случајна реч: Rra.Naong tsa go Jesuboitshepokwanantswa